مجموعه برزین شما را به خرید بهترین محصولات هیتر های صنعتی و جت هیتر و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان جت هیتر دودکش دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره انواع جت هیترصادرات عمده جت هیتر دودکش دار

جت هیتر دودکش دار یکی از انواع جت هیتر می باشد که گرمای آن برای فضاهای داخلی سالنهای بزرگ مورد استفاده قرار گرفته دودکش دار بودن این نوع از جنس دلیلی بر آن شده است که دود و عوامل مضر تولید شده توسط جت هیتر را به بیرون هدایت کند. توزیع کنندگان جت هیتر دودکش دار این بخاری صنعتی را در اندازه های مشخص به طور مستقیم در اختیار خریداران آنها قرار میدهند با توجه به اینکه این نوع از جت برای سالنهای پوشیده و بدون تهویه مناسب می باشد امروزه تقاضا برای خرید آن بسیار بالا است.

توزیع کنندگان جت هیتر دودکش دار

اطلاعاتی درباره انواع جت هیتر

اطلاعاتی درباره انواع جت هیتر همانطور که می‌دانید در واقع نوعی بخاری صنعتی بوده است که برای ایجاد گرما در سالن ها و فضاهای بزرگ سرپوشیده مورد استفاده قرار می‌گیرد انواع مختلفی را شامل می‌شود که از لحاظ دودکش دار و بدون دودکش با همدیگر متنوع بوده اند و همچنین از سوخت های متفاوتی هم استفاده می‌کنند خیلی از آنها به عنوان جت هیتر برقی بوده اند که هیچ گونه مشکل و عوارضی در محیط گرمایشی به وجود نیاورده اند تنها مشکل آنها این است که مصرف آنها بسیار بالا می باشد.

جت هیتر دودکش دار یکی از مناسبترین انواع جت هیتر می باشد که مناسب برای فضاهای سرپوشیده و بدون سیستم تهویه می باشد در واقع این نوع از جمله حیطه گرمای خیلی زیادی ندارند چون مقداری از گرمای تولید شده توسط آنها از محل عبوری دودکش به بیرون منتقل می شود به همین دلیل است که گرمای آنها نسبت به دیگر انواع جت کمتر بوده ولی این خصوصیات را دارد که دی اکسید کربن و گازهای مضر را در داخل فضای بدون تهویه به بیرون انتقال میدهد.

جت های هیتر بدون دودکش هم یکی دیگر از انواع این بخاری های صنعتی می باشند که برای محیط هایی مناسب هستند که آن محیط ها جداگانه خودشان سیستم‌ تهویه نصب شده دارند این نوع از بخاری های صنعتی میزان گرمای بیشتری را تولید می‌کند چون دیگر نیازی نیست که از دودکش استفاده شود بنابراین تمام گرمای تولید شده آنها به محیط داده می‌شود و این نشان از آن است که مصرف انرژی را به حد قابل توجهی کاهش می‌دهند.

صادرات عمده جت هیتر دودکش دار

صادرات عمده جت هیتر دودکش دار صادرات عمده جت هیتر توسط تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان آن در تمام نقاط داخل کشور قابل اجرا می باشد چرا که استفاده از این نوع جت هیتر برای محیط های سربسته و بدون تهویه لازم و ضروری می باشد و امروزه در اکثر گلخانه ها و دیگر سالن های بزرگ این نوع از جت هیتر را به کار می‌گیرند.

خرید جت هیتر به روش مستقیم یکی از نیازهای مصرف کنندگان آنها بوده که امروزه توانسته اند انواع مختلف را با قیمت واقعی و در اندازه های مناسب متناسب با محیط به کار گرفته شده تهیه کنند.

عباسعلی رضائی

من در حوزه هیترهای صنعتی مشغول به کار هستم

مجموعه برزین شما را به خرید بهترین محصولات هیتر های صنعتی و جت هیتر و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید