مجموعه برزین شما را به خرید بهترین محصولات هیتر های صنعتی و جت هیتر و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه جت هیتر کم مصرف مرغداری و گلخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

جت هیتر چیست و چه کاربردی دارد؟خرید جت هیتر برقی کم مصرف صنعتی

عرضه جت هیتر کم مصرف مرغداری و گلخانه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. جت هیتر نوعی سیستم گرمایشی می باشد که برای گرم کردن فضای های بزرگ مانند کارخانه ها؛ مرغداری ها؛ گلخانه ها و…. استفاده می گردد.

عرضه جت هیتر کم مصرف مرغداری و گلخانه

جت هیتر چیست و چه کاربردی دارد؟

جت هیتر چیست و چه کاربردی دارد؟

جت هیتر دستگاهی می باشد که می تواند گرمای مورد نیاز فضای های مختلفی را تامین کنند. این دستگاه ها را می توان در محیط هایی که بزرگ هستند و نمی توان به راحتی آن ها را گرم کرد استفاده کرد. جت هیتر ها را می توان جزو نسل های جدید بخاری های صنعتی دانست. از مزیت های استفاده از جت هیتر به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • این دستگاه ها را نسبت به دیگر سیستم های گرمایشی به راحتی می توان نصب کرد. 
 • نگهداری جت هیتر ها نسبت به دیگر سیستم های گرمایشی به راحتی انجام می شود.
 • جت هیتر ها علی الخصوص آن هایی که بدون دودکش هستند راندمان بالایی دارند. به طوری که راندمان جت هیتر هایی که دودکش ندارند بالای 95 درصد می باشد ولی جت هیتر هایی که دودکش دارند بالای 65 درصد می باشد.
 • این دستگاه ها می توانند با سرعت بالا و در کمترین زمان فضاهای بزرگ را گرم کنند.
 • این دستگاه ها نسبت به دیگر دستگاه های گرمایشی کمترین انرژی را مصرف می کنند و این می تواند روی کاهش هزینه ها تاثیر گذار باشد.
 • این دستگاه چون به ترموستات متصل می شود به طور خودکار می تواند دما را کنترل کند.
 • این دستگاه ها در انواع مختلفی تولید می شوند به خاطر همین به وسیله انرژی های مختلفی کار می کنند. این دستگاه دوام و عمر بالایی دارد.

خرید جت هیتر برقی کم مصرف صنعتی

خرید جت هیتر برقی کم مصرف صنعتی

خرید جت هیتر برقی کم مصرف صنعتی رونق فراوانی دارد. جت هیتر صنعتی از نظر قدرت و عملکرد فوق العاده می باشد. انواع مدل های جت هیتر ها شامل گزینه های زیر می شوند:

 • جت هیتر برقی: این نمونه جت هیلتر با برق کار می کند و هیچ گونه تفاوتی با دیگر جت هیلتر ها ندارند.
 • جت هیتر گازی: این نمونه دستگاه با استفاده از گاز شهری کار می کند. جت هیتر گازی بدون دوکش استفاده فراوانی دارد. چون هیچ گونه آلودگی ایجاد نمی کند و بیشتر برای گرم کردن سالن های مرغداری استفاده می شود.
 • جت هیتر گاز مایع : این نمونه جت هیتر ها نسبت به جت هیتر هایی که به وسیله گاز شهری کار می کنند در توان های پایین و ابعاد کوچک تری تولید می شوند. این نمونه دستگاه ها مصرف انرژی پایینی دارند. حمل کردن راحت آن ها و پر تابل بودن آن ها یکی از مزیت های مهم این دستگاه ها می باشد.
 • جت هیتر گازوئیلی و نفتی: این نمونه دستگاه ها با گازوئیل و نفت سفید کار می کنند و به دو صورت دودکش دار و بدون دودکش دار تولید می شوند و معمولا قیمت ارزان تری دارند.

عباسعلی رضائی

من در حوزه هیترهای صنعتی مشغول به کار هستم

مجموعه برزین شما را به خرید بهترین محصولات هیتر های صنعتی و جت هیتر و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *