مجموعه برزین شما را به خرید بهترین محصولات هیتر های صنعتی و جت هیتر و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش جت هیتر برقی 5 کیلو وات تک فاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع جت هیتر و کاربرد آنعرضه مستقیم جت هیتر برقی مرغداری

جت هیتر برقی از جمله دستگاه های می باشد که انرژی گرمایی مورد نیاز را با استفاده از المنت های که دارد و با کمک انرژی برق تامین می کند و می توان گفت نوعی بخاری صنعتی میباشد که در ابعاد و وزن های مختلف و توان های مصرفی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محصولات می توان به جهت هیتر برقی 5 کیلو تک فاز اشاره کرد که بسیار پرفروش می باشد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش جت هیتر برقی 5 کیلو وات تک فاز

آشنایی با انواع جت هیتر و کاربرد آن

آشنایی با انواع جت هیتر و کاربرد آن جت هیتر از جمله وسیله های گرمایشی می باشد که در مکان های سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد و به گونه ای ساخته شده است که با استفاده از فن هیتر به هدایت هوای سرد به سمت المنت های داغ تعبیه شده در آن می گردد و با ایجاد هوای گرم، به گرم شدن مکان های مختلف کمک می کند.

به همین جهت از این محصولات امروزه استفاده فراوانی می شود که از جمله کاربرد جت هیتر می توان به گرم نمودن سالن ها، سوله های کارخانه ها و کارگاه ها، مرغداری و … اشاره کرد.
 امروزه انواع مختلفی از جت هیترها در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردد که برخی آشنایی بهتر با انواع جت هیتر به معرفی برخی از آنها می پردازیم:

  • جت هیتر برقی: از جمله جت هیترهای می باشد که با استفاده از انرژی برق به ایجاد حرارت در المنت ها خواهد پرداخت و دارای دودکش و اگزوز نیست چرا که این محصولات به تولید گرمای بدون آلودگی می پردازند.
  • جت هیتر دوگانه سوز: این جت هیترها معمولا با استفاده از گاز شهری و گازوئیل به تولید حرارت می پردازند و معمولا به صورت اگزوزدار و بدون اگزوز در مدل های متنوع تولید و روانه بازار می شوند.
  • جت هیتر گاز سوز: این محصولات معمولا برای تامین سوخت خود و ایجاد حرارت از گاز شهری استفاده می کنند و در مدل های با دودکش و بدون دود کش تولید می گردند و بیشترین استفاده از آنها به دلیل راندمان بالایشان در مرغداری ها می باشد.

عرضه مستقیم جت هیتر برقی مرغداری

عرضه مستقیم جت هیتر برقی مرغداری جت هیتر برقی مرغداری از جمله محصولاتی می باشد که به دلیل تولید هوای گرم پاک بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.
 معمولا این محصولات با قابلیت های مختلفی در کارخانه های سازنده تولید و روانه بازار می شوند تا توسط آنها بتوان گرمایش لازم سالن های مرغداری را تامین کرد.

عرضه مستقیم جت هیتر برقی مرغداری از سوی مصرف کنندگان این محصول بسیار با استقبال مواجه شده است چرا که استفاده از این محصول مزایای زیادی دارد که به شرح زیر هستند:

  • مصرف کم انرژی
  • عدم مصرف اکسیژن سالم
  • عدم نیاز به دودکش 
  • نصب و تعمیر و نگهداری آسان
عباسعلی رضائی

من در حوزه هیترهای صنعتی مشغول به کار هستم

مجموعه برزین شما را به خرید بهترین محصولات هیتر های صنعتی و جت هیتر و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید